У центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького відбувся другий щорічний турнір – Кубок Президента Федерації волейболу Вінниччини, приурочений до Дня народження Сергія Миколайовича Кушніра.

   Суддями змагань стали голова арбітражної комісії Вінницької області Віталій Копач та новоспечений заступник президента ФВВ з організаційних питань Олександр Краєвський. Про це повідомили в обласній федерації волейболу.

   Турнір вже традиційно відрізнявся дружньою атмосферою. На волейбольному майданчику у центрі Вінниці зібралися друзі та хороші знайомі, які були раді в черговий раз зіграти один проти одного.

   Четверте місце посіли юні волейболісти з ВК «Серце Поділля-2». Бронзові нагороди завоювали гравці команди «Локомотив». У фінал, як і торік, потрапили ВК «Браїлів» та ВК «Вінниця-Батьківське поле». Не дивлячись на неймовірно запеклу боротьбу та жагу до перемогу, реванш браїлівцям взяти не вдалося. У результаті ВК «Браїлів» повезе додому срібні нагороди, а ВК «Вінниця-Батьківське поле» знову стали переможцями Кубка Президента ФВВ.

   Організатори визначили кращих гравців турніру. Кращим нападником став Павло Сіденко (ВК «Локомотив»), кращим зв’язуючим – Ігор Рак (ВК «Браїлів»), а MVP Кубку (найцінніший гравець) – Ігор Новіков (ВК «Вінниця-Батьківське поле»).

   Призери, переможці та кращі гравці отримали кубки і грошові нагороди.

Михайло ШАФІР

SHARE