7f58ffc7-7c2e-4fa3-921e-92ab40fd0052 af28c6a6-34a7-4a8b-b665-d9491b6cff2dПристойну гру показали волейболісти ВК «Вінниця» в домашньому турі, який відбувся цими вихідними. Вінничани приймали  волейбольний клуб із Сум «Хімпром-СумДУ» в рамках п’ятого туру чемпіонату України в суперлізі.

В перший день підопічні Олександра Бондаренка отримали беззаперечну перемогу над своїм суперником, не давши їм жодного шансу «взяти» хоч одну партію – 3:0 (25:21, 25:19, 25:22) на користь  ВК «Вінниця».

А ось протистояння наступного ігрового дня було  важчим і не таким райдужним для  нашої команди.  Перша партія була за нашими гравцями (25:20). В двох наступних гості показали неабияку жагу до перемоги, а от наші хлопці зовсім «розклеїлися» і програли їх з рахунком 14:25 та 15:25. Четвертий сет господарі майданчика знову виграли (25:20). І вирішальним став тай-брейк, у якому сильнішими були підопічні Миколи Пасажіна 15:12. Перемога 3:2 на користь «Хімпром-СумДУ».

Таким чином в цьому турі волейбольний клуб «Вінниця» набрав чотири очки і перемістився з шостого на п’яте місце турнірної таблиці.

11 – 12 грудня ВК «Вінниця» проведе шостий тур чемпіонату України в Харкові, де зіграє з одним із лідерів чемпіонату – місцевою «Юракадемією».