Вінницька школа акробатики завжди славилась на всю Україну. Ось і тепер вінницькі спортсмени – вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі складно-координаційних видів спорту – вкотре довели, що вони найсильніші не тільки в Україні, а і за її межами. Так, у Тирасполі (Молдова), нещодавно відбувся міжнародний турнір зі спортивної акробатики «Кубок дружби», де наші спортсмени вибороли медалі вищого ґатунку.

     У категорії 11–16 років серед жіночих пар «срібло» підкорилось Поліні Юзьковій та Ірині Шаповалюк. Також аналогічну сходинку на п’єдесталі пошани посіла і жіноча група у складі Власи Хошаби, Віолетти Панчук та Крістіни Гадинської. А «бронзову» нагороду здобула наша пара юнаків – Максим Марковський  та Артур Карпенко.

     Найсильнішими серед жіночих пар 12-18 років, виборовши чемпіонські звання, стали Валерія Лагуш та Ніка Хасанова, а також Вероніка Чернявська, Карина Козловська та Єлизавета Горбонос у складі жіночої трійки.

     Впевнені, що під наставництвом заслуженого тренера України Людмили Малініної, ще багато молодих акробатів досягнуть високих результатів та найвищих світових нагород, чого щиро бажаємо тренеру та її вихованцям!

 

                                                                                         Лана Свєтлова

SHARE