Засідання виконкому ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» відбулося в управлінні фізичної культури та спорту Вінницької ОДА 14 лютого за участю голови ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павла Хникіна, начальника управління Вінницької ОДА Сергія Чернявського, заступника начальника управління Вінницької ОДА Олександра Олійника, голови комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергія Краєвського, віце-президента Вінницької обласної Федерації стрільби кульової Леоніда Іванова, голови відділення Олімпійської академії України у Вінницькій області Володимира Яковліва, представника Вінницької обласної Федерації боксу Ігоря Горлачова.

   На порядку денному передбачалося вирішення ряду важливих питань, пов’язаних із діяльністю ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області». Доповідачем по кожному із передбачених пунктів засідання був Павло Хникін.

   У першу чергу затвердили календарний план меморіальних та комплексних спортивних заходів ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області». Після цього вирішили питання із процедурою визначення кращого спортсмена місяця. Виділили головні аспекти, за допомогою яких і будуть визначати переможця у цій номінації.

   Розглядаючи питання визначення кращого спортсмена січня, дійшли висновку, що у цьому місяці не визначатимуть його, оскільки не відбувалося значимих спортивних подій Міжнародного масштабу. Сергій Чернявський сказав, що протягом року трапляються такі місяці, де є два претенденти на цю відзнаку і між ними неможливо вибрати кращого, тому не виключено, що у якомусь місяці буде не один переможець у цій номінації.

   Наступним розглянули питання про затвердження положення визначення переможців конкурсу «Проведення Олімпійських заходів у 2020 році серед районів та міст обласного значення Вінницької області». У цьому розділі дійшли висновку, що потрібно все більше заохочувати дітей до занять фізичною культурою та спортом, а для цього потрібно звертати увагу на якість проведення різноманітних спортивних заходів. Це питання вирішили ще раз переглянути повторно, ближче до часу проведення самих заходів.

   Вагому увагу приділили затвердженню положення фотоконкурсу та конкурсу журналістів. Обговорювали зокрема нагороди за перемогу у кожній із номінацій та за подальші перспективи переможців. Зокрема, Павло Хникін наголосив на тому, що перемігши у певній номінації, фотограф або ж журналіст матиме можливість презентувати свої матеріали на Всеукраїнському етапі цього конкурсу у Києві.

   Після цього обговорювали питання, пов’язане із визначенням кращого спортсмена 2020 року за версією інтернет-користувачів Веб-сайту Відділення НОК України у Вінницькій області. Дійшли висновку, що потрібно популяризувати сторінки ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» у соцмережах, а також приваблювати аудиторію до використання сайту для того, щоб користувачі інтернету мали можливість спостерігати за досягненнями наших спортсменів, бачити усю інформацію про їхні здобутки і відповідно надавати перевагу у голосуванні комусь із них. У ході розгляду цього пункту підняли питання про нагородження кращого спортсмена 2019 року, яким став Дмитро Даниленко (бронзовий призер Чемпіонату Європи з веслування на байдарках). Павло Хникін зокрема презентував макет нагороди, яку вручатимуть Дмитру і члени виконкому вирішили, що таку нагороду вручатимуть кращому спортсмену року і надалі. Сергій Краєвський запропонував створити на сайті рубрику, де висвітлюватимуться переможці у номінаціях «Кращий спортсмен місяця» та «Кращий спортсмен року». Виконком підтримав таку пропозицію.

   Насамкінець обговорили проведення конкурсу телевізійних фільмів та телевізійних програм «Світ спорту». Павло Хникін підкреслив на тому, що створення таких відеоматеріалів підіймає престиж спорту і спортсменів зокрема, збільшує популяризацію спортивного життя.

Андрій МАКРУШИН             

SHARE