7 квітня в конференц-залі готелю «Франція» відбулось засідання виконкому ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» за участю голови відділення Павла Хникіна,  відповідального секретаря відділення Олександра Олійника, заступника відділення Сергія Чернявського, віце-президента Вінницької обласної Федерації стрільби кульової Леоніда Іванова та представника федерації з велоспорту Костянтина Пастернака.

     На порядку денному передбачалося вирішення ряду питань стосовно затвердження «Положень відділення НОК України у Вінницькій області на 2021 рік». Доповідачем по кожному із передбачених пунктів засідання був Павло Хникін.

     Вагому увагу приділили затвердженню положення фотоконкурсу та конкурсу журналістів. Зокрема, збільшили розміри винагород за перемогу в кожній із номінацій. Павло Хникін наголосив на тому, що перемігши у певній номінації, фотограф або ж журналіст матиме можливість презентувати свої матеріали на Всеукраїнському етапі цього конкурсу в Києві.

     Після цього обговорили додаткове питання щодо погодження списку та призначення стипендійобласної державної адміністрації та обласної Ради спортсменам-кандидатам до олімпійської збірної команди України, провідним спортсменам області з пріоритетних олімпійських видів спорту, членам збірних команд України. Виконком підтримав таку пропозицію.

     Наприкінці засідання обговорили питання про створення нового фільму про спортсменів-олімпійців «Олімпійська спадщина». Павло Хникін закцентував увагу на тому, що створення таких відеоматеріалів підіймає престиж спорту і спортсменів зокрема, збільшує популяризацію спортивного та здорового способу життя.

SHARE