У місті над Бугом фінішував чемпіонат Вінницької області серед юнаків 2005-2008 р.н. У ньому взяли участь борці спортивних шкіл та клубів із різних районів – Теплика, Жмеринки, Могилева-Подільського, Вінниці. Змагання організувала обласна федерація греко-римської боротьби за підтримки Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА.

   – У чемпіонаті області могли взяти участь всі бажаючі представники шкіл і клубів Вінниці. Водночас через карантинні обмеження не всі борці із районів мали можливість виступити, – розповів тренер МКДЮСШ «Вінниця» і суддя чемпіонату В’ячеслав Орлюк.

     Загалом у різних вагових категоріях розіграли десять комплектів медалей і грамот.

     Командного заліку не було. Чемпіонами в особистому заліку стали лише представники міста над Бугом і Жмеринки. Серед них В’ячеслав Орлюк виділив вінничан Дениса Губаня і Олександра Собчука (обидва – МКДЮСШ «Вінниця»), Богдана Муляра (ОДЮСШ «Колос») і Богдана Вдовіна (Жмеринка). Всі вони демонстрували впевнену боротьбу і здобували беззаперечні перемоги.

   – Богдан Муляр показав яскраву боротьбу у категорії до 92 кг. Наприклад, проводив кидки прогином та інші складні технічні елементи тощо. Це нечасто можна побачити серед борців-важковиків, – зауважив В’ячеслав Орлюк.

     Змагання мали статус відбору на чемпіонат України серед юнаків 2005-2006 р.н., який пройде 25-27 жовтня у Тячеві (Закарпаття). Туди поїде десятка переможців у всіх вагових категоріях.

 

                                                                                                  Михайло Шафір

SHARE