Голова відділення НОК України у Вінницькій області, дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін провів «Олімпійські уроки» у Жмеринській територіальній громаді разом із начальником відділу молоді та спорту Жмеринської міської ради В’ячеславом Малюшицьким.

    Спочатку славетний олімпієць завітав до загальноосвітньої школи №6 міста Жмеринки, де відбувся дійсно масовий захід, оскільки всі без виключення учні та вчителі закладу взяли участь в квестах, спортивних заходах,  мали змогу спробувати себе та свої сили на різноманітних локаціях, а саме: алтимат, петанк, регбі, флорбол, бадмінтон, корнхол та у черлидінгу, а згодом і в урочистому заході та нагородженні переможців.

     Згодом «Олімпійський урок» також відбувся із учнями 5-х та 6-х класів Жмеринської школи-гімназії №2. Павло Хникін розповів дітям, як вести здоровий спосіб життя, агітував займатися спортом і наголошував на його користі.
Школярі позмагалися у «Веселих стартах», переважно в естафетах, та завзято відповідали на запитання вікторини «Знавці олімпійського спорту».

     Також Павло Хникін відвідав Браїливську загальноосвітню школу,  де діти зустріли олімпійця бурхливими оплесками, а натомість отримали надихаючу розповідь про те, як спорт змінює людей як внутрішньо, так і зовні, та мали змогу роздивитись та потримати у руках Олімпійську медаль Барселони 1992 року. Також діти взяли участь в олімпійській вікторині та дізнались свій показник сили на динамометрі. Переможці отримали тематичні футболки.

     Всім учасникам заходів були роздані пакети з олімпійськими щоденниками, зошитами та сувенірами з олімпійською символікою, а представникам шкіл були подаровані комплекти м’ячів від Національного олімпійського комітету України.

 

                                                                                           Лана Свєтлова

SHARE