Відділення НОК України Вінниччини визначило кращого спортсмена області в лютому. Ним став 20-річний велосипедист, майстер спорту міжнародного класу Владислав Кремінський. Він посів високе 11-е місце в елітній групі трековиків на чемпіонату світу у Франції. По традиції кращий спортсмен місяця отримує сертифікат на тисячу гривень від відділення НОКУ.

Владислава Кремінського підготував заслужений тренер України Василь Пастернак, серед відомих вихованців якого – срібний призер Олімпійських ігор з велоспорту Сергій Чернявський, який нині очолює управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації.

– На чемпіонаті світу у Франції Владислав Кремінський виступав у групі з 24 найкращими трековиками планети, відібраними за підсумками трьох етапів Кубку світу. До речі, на змагання з велотреку Олімпіади-2016 відбиратимуть приблизно таку ж кількість учасників. Тож сподіваємося на олімпійські перспективи Владислава, – розповів Василь Пастернак.

Владислав Кремінський – срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів. Він також був четвертим на чемпіонаті світу серед юніорів і шостим на чемпіонаті Європи-2015.

Владислав Кремінський nocvn5211 nocvn5212