На XXIV Зимових Олімпійських іграх в Пекині представлятиме Вінниччину у складі Національної збірної команди України – лижниця Валентина Камінська. Загалом до Пекіну вирушить 45 українських спортсменів і це буде найбільша команда незалежної України за всі роки зимових Ігор.

     Зокрема, у складі олімпійської команди є переможці і попередніх Олімпіад: біатлоністки Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Білосюк (Підгрушна), фристайліст Олександр Абраменко, а також три призери Юнацьких Олімпійських ігор – фігуристи Олександра Назарова-Максим Нікітін та Іван Шмуратко.

     Зараз наша спортсменка перебуває на навчально-тренувальних зборах в італійському місті Лавіньо, а вже 1 лютого у складі збірної вирушить до Китаю. Зимові Ігри в стартують 4-го лютого та триватимуть до 20-го лютого. Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, олімпійські об’єкти будуть поділені на три кластери, тому Ігри будуть фактично відбуватись в Пекині, Яньцині та Чжанцзякоу, а спортсмени відповідно будуть розташовуватись в трьох Олімпійських селищах.

     Будемо підтримувати та вболівати за нашу землячку – гордість спортивної Вінниччини – лижницю Валентину Камінську, а також за всю олімпійську збірну України!

Лана Свєтлова 

 

SHARE