• бігові доріжки у Вінниці фото
На хокейно-легкоатлетичному стадіоні у Центральному парку Вінниці наразі активно виконуються реконструкційні роботи по відновленню політанових бігових доріжок та двох легкоатлетичних секторів. Стадіон офіційно закритий на термін реконструкції. Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Цього відновлення чекали вже декілька років, адже норма експлуатації такого покриття вісім років, а вони вже експлуатуються – 12. Загальна площа відновлення складає трохи більше шести тисяч квадратних метрів.
бігові доріжки у Вінниці фото

– Роботи по відновленню мають бути завершенні у місячний термін (розпочаті 21 липня – авт.), – зазначив директор стадіону Валерій Сергєєв. – Треба крок за кроком виявляти пошкодженні місця, які в основному з’явилися від бутсів з шипами, а також від коріння деяких рослин, які деінде пробилися через доріжки. Потім вже напилювати спеціальною установкою, і, насамкінець, нанести шар матеріалу на всю поверхню доріжок/секторів.

Рішення про відновлювальні роботи з виділенням коштів було прийнято на сесії Вінницької міської ради у грудні 2015 року.

За словами заступника директора департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради Василя Стасюка, кошторисна вартість робіт складає 2,86 млн. грн., проте, декілька місяців тому тендер на виконання зі своєю пропозицією у 2,33 млн. грн. виграла спеціалізована київська фірма «Рівень», з якою і був заключний договір на цю суму. Спеціалісти фірми працюють за німецькою технологією. Вони і раніше виконували робили все покриття на цьому стадіоні.
бігові доріжки у Вінниці фото
бігові доріжки у Вінниці фото

– Відновлення бігових доріжок та легкоатлетичних секторів для стрибків у висоту та довжину дозволить планувати у подальшому змагання Всеукраїнського і міжнародного рівнів, а також на тренуваннях нашим Вінницьким спортсменам якісно готуватися до відповідальних змагань, – сказав заступник голови міськспорткомітету Роман Семчук.

Зазначимо також, що на ігровому полі два роки тому зробили вже реконструкцію – там тоді змінили повністю старе синтетичне покриття на нове. Отже, стадіон незабаром буде практично повністю оновлений і можна сподіватися на вдалу олімпійську підготовку легкоатлетів та хокеїстів на траві до наступної Олімпіади-2020.

Фото Володимира Ковиліна

За матеріалами: vlasno.info

Розкажи друзям:

SHARE