27 серпня голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна, заступник голови ОДА Олександр Піщик, начальник управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА Сергій Чернявський відвідали село Клембівку Ямпільського району із робочим візитом. Його метою став огляд спортивного майданчика, який реконструюють на базі опорного навчального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Клембівка»  у рамках програми «Будівництво мультифункціональних майданчиків для ігрових видів спорту». Здійснюється фінансування програми за рахунок державних коштів та місцевого бюджету області 50/50.

   Перед оглядом самого спортивного майданчика, директор школи продемонстрував їхній навчальний заклад, провівши невелику екскурсію по класах. Після цього Сергій Борзов, Наталя Заболотна, Олександр Піщик  та Сергій Чернявський  оцінили якість майданчика на теперішньому етапі будівництва, обговорили із керівництвом навчального закладу подальші плани щодо його експлуатації.

   Відразу після цього вирушили до села Велика Кісниця (Ямпільський район) на урочисте відкриття майданчика для ігрових видів спорту, що побудований на території опорного навчального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Велика Кісниця» у рамках цієї ж програми. Сергій Борзов поспілкувався із директором навчального закладу, оцінив готовність школи до нового навчального року.

   «Дуже приємно, що у найвіддаленіших куточках нашої області  створюються і функціонують сучасні спортивні споруди. Спільними зусиллями держави і місцевої влади мешканці Великої Кісниці мають сучасний мультифункціональний спортивний  майданчик, де можна займатися різними видами спорту, виховувати професійних спортсменів та залучати жителів громади різного віку до активного і здорового способу життя», – зазначив Сергій Борзов.

   Учні підготували для гостей урочисту програму, а також вручили короваї голові Вінницької обласної  державної адміністрації Сергію Борзову та голові Ямпільської районної державної адміністрації Ганні Сінчак. Традиційно на відкритті перерізали стрічку. Зробив це очільник області та один із вихованців навчального закладу. Школі вручили футбольні м’ячі від обласної державної адміністрації. Одним із них учень місцевої школи і завдав першого удару по воротах на новому спортивному майданчику. Начальник управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА Сергій Чернявський пройшовся по полю майданчика, оцінивши його покриття і дав позитивну оцінку.

 

SHARE