18 травня у вінницькій школі №27 відкрили спортивний майданчик від Фонду Кличків. Ще на початку року школа взяла участь у конкурсі «Клич друзів – граймо разом!» та здобула перемогу.

За десять років існування проекту в Україні встановлено 141 майданчик. Цього разу Фонд розігрував 20 майданчиків. Для участі необхідно було правильно заповнити анкету та розказати про активне спортивне життя школи у соціальних мережах.

– Щодо спортивних досягнень, то ми вже 12 рік поспіль займаємо перше місце у міській спартакіаді, буквально вчора виграли обласні змагання “Старти надій”. Коли нам зателефонували з Києва, сказали, що ми перемогли, я відразу розіслав на електронні пошти всім вчителям і учням цю інформацію. Радості було дуже багато, – розповів директор школи Олексій Терновой.

Майданчик вартістю 84 тисячі гривень встановлювали протягом двох днів. Тепер у розпорядженні школярів один із найкращих спортивних майданчиків у місті.

Крім того, організатори подарували школі весь необхідний спортивний інвентар. А дітей після офіційної частини радували цікавими конкурсами та призами.

Нагадаємо, що більше десяти загальноосвітніх шкіл Ямпільського району Вінниччини подавали заявки на участь у конкурсі від «Фонду Кличко».

За інформацією: i-vin.info

nocvn5480 nocvn5479 nocvn5478 nocvn5477