Другого березня у обласному відділенні НОК України відбулося нагородження кращого спортсмена Вінниччини в березні. Ним став 20-річний майстер спорту міжнародного класу Сергій Богачук (вагова категорія до 69 кг). Він отримав традиційний грошовий сертифікат відділення НОКУ розміром 3 тисячі гривень.

Наприкінці зими в рамках змагань WSB (Всесвітньої серії боксу) вінничанин переміг 27-річного кубинця Роніеля Іглесіаса Сотолонго, в активі якого “бронза” Олімпіади в Пекіні, “золото” Олімпіади в Лондоні та “золото” чемпіонату світу в Мілані (2009 рік).

Таким чином Сергій Богачук допоміг українцям виграти престижний боксерський матч у фаворитів – “Кубинських приборкувачів” – з рахунком 3:2. Це була вже третя поспіль перемога «Українських отаманів», яких очолює заслужений тренер України – вінничанин Леонід Лоївський. Нагадаємо, перша була в січні над «Китайськими Драконами» (5:0) у Вінниці, а друга у лютому –у Львові над «Турецьким завойовниками» з рахунком 4:1.

Сергій Богачук займається у Миколи Маньківського в ДЮСШ «Вінниця», ДЮСШ «Орбіта» та Школі вищої спортивної майстерності.

– Ми з Сергієм дуже раді такій гучній перемозі. В двох раундах з п’яти запланованих перевага була на боці олімпійського чемпіона. Проте Сергій, незважаючи на дуже активні дії супротивника, продовжував його стримувати. І сам у відповідь потужно «працював», що, дійсно, відчутно стомлювало знаного кубинця. Останні три раунди вже Сергій діяв першим номером. Отже, його перемога є цілком заслуженою, – сказав Микола Маньківський.

Сергій Богачук займається боксом п’ять років. За словами Миколи Маньківського, наш боксер має реальний шанс заробити ліцензію на Олімпіаду-2016 у Бразилії. Наразі він продовжує за неї боротися.

7fa3906a-6fe6-4b90-b11f-993b765553ce orig_295893 бокс 1 бокс 2