2 січня в залі КДЮСШ Козятина відбувся традиційний турнір з баскетболу. Щороку святковими вихідними випускники школи і гості зустрічаються на паркеті та змагаються у різноманітних конкурсах та у самій грі.

     Як повідомили у Федерації баскетболу Вінницької області, змагалися 25 учасників. Близько чотирьох годин знадобилося для визначення всіх переможців.

     Перший конкурс був найвиснажливішим – це «Американка». Після 14 турів нагорода тут дісталася Ярославу Тарапаті. Його найближчий переслідувач Олексій Немикін у номінації «Випий води, друже» отримав втішний приз (воду і шоколад)

     Далі в конкурсі «Швидкий олень» визначався наймайстерніший гравець. Потрібно було стрімко бігти, кидати з різних відстаней, маневрувати з м’ячем, влучно пасувати. Лаври перемоги дістались Роману Колбасінському. В категорії «Випий води, друже» відзначили Гліба Шпортка.

     Завершував розважальний етап конкурс снайперів. Цього року змагались в парах. Вісім команд навиліт визначили переможців. Головний приз вибороли старшокласник Гліб Шпортко і минулорічний випускник Артем Гончарук В першому турі вони вибили грізний дует переможців перших двох конкурсів Ярослава Тарапату і Романа Колбасінського, а в останньому розібралися з Антоном Кесарчуком і Богданом Тарапатою.

     В основному баскетбольному турнірі 4 х 4 взяли участь чотири команди. Грали гості зі спортивної школи «Авангард» (Калинівка). Місцеві гравці поділились на три рівних колективи: «Слоненята», «03» і «Тузи». Грали по колу за місцевими правилами 4х4 до 21 очки.

     В першому турі гості з Калинівки обіграли «Слоненят», а «Тузи» завдали поразки нестримним «03». В другому «Слоненята» несподівано здолали «Тузів», а «03» нагадали гостям, хто тут господар.

     Перед вирішальними матчами кожна команда мала по перемозі та поразці в своєму активі, і всі зберігали шанс на головний трофей.

     Третій тур. «03» без проблем розібралися з кволими «Слоненятами» і чекали на перемогу «Авангарду», яка б вивела їх на перше місце. Це майже сталося. Калинівка вигравала до кінця поєдинку і мала декілька шансів завершити гру одним кидком. Але козирний «Туз» Ярослав Тарапата з цим не погоджувався і вирвав перемогу для свого колективу.

     Отже, «Тузи» перші, далі «03», Калинівка і «Слоненята».

                                                                                                Михайло Шафір

SHARE