Фінішував V «Відкритий кубок Тростянця» з баскетболу серед чоловічих команд, присвячений 30-й річниці Незалежності України та Дню селища. Традиційно цей турнір збирає справжніх баскетбольних друзів. Цього року на змагання приїхали із смт. Завалля Кіровоградської області дві команди), Ладижина та заявилися три команди з Тростянця. Про це повідомляє обласна федерація баскетболу.

     На турнір був запрошений голова федерації баскетболу Вінницької області  Сергій Дусь. Але цього року він не просто допоміг  із суддівством та організаційними питаннями, а й прийняв активну участь у турнірі, як гравець команди «T-Basket» (Тростянець).

     Після жеребкування  команди були поділені на дві групи, після чого пройшли стикові ігри. В фіналі «T-Basket» програв ладижинському «LABasket» – 6:7.  В матчі за третє місце «Bad Boys» (Завалля) зазнав поразки від  Underground (Тростянець/Ладижин)- 10:21.

     Також в рамках турніру провели конкурс баскетбольної майстерності «SKILLS CHALLENGE». В ньому перемогу здобув гравець команди «T-Basket» (Тростянець) Сергій Дусь. Конкурс дальніх кидків виграла єдина на турнірі представниця прекрасної половини – Олександра Стеблюк з команди «LABasket» (Ладижин).

     По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені кубком і пам’ятними грамотами. А голову обласної федерація Сергія Дуся відзначили подякою селищної голови Людмили Червонецької.

 

                                                                                                      Михайло Шафір

SHARE