В рамках Олімпійського тижня у Вінницькому центрі професійно-технічної освіти переробної промисловості 19 вересня організували зустріч із учасником Олімпійських ігор, майстром спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби Андрієм Ковенком. Олімпійський урок пройшов за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області.

   Серед вихованців навчального закладу була проведена пізнавальна вікторина на спортивну тематику. Її переможці отримали призи НОК України – футболки, ручки, значки. Взагалі зустріч із олімпійцем пройшла в теплій, дружній атмосфері. Андрій Ковенко поінформував про свої спортивні досягнення і цікаві випадки в олімпійському русі. Він також відповів на всі запитання учнів.

   Керівник фізичного виховання Вінницького центру професійно-технічної освіти переробної промисловості Андрій Данілов розповів, що в його навчальному закладі спорт – в пошані.

   – Наш центр бере участь в обласній спартакіаді серед професійно-технічних училищ. На нашій базі працюють спортивні гуртки різного напрямку. Зокрема, із настільного тенісу, легкої атлетики, волейболу, – повідомив Андрій Данілов.

SHARE