Асамблея ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» відбулась 30 грудня 2020 року. В зв’язку з карантинними обмеженнями вирішили провести захід в форматі електронного опитування, оскільки загальна кількість членів Асамблеї складає 74 особи.

     До початку проведення заходу, кожному із учасників відправили звітний відеоролик про роботу регіонального відділення НОКУ протягом року, з яким можна ознайомитись за цим посиланням: «Звіт відділення НОК України у Вінницькій області»

     У ньому міститься інформація про Всеукраїнські проєкти, що відбуваються під егідою Національного олімпійського комітету України – OlympicLab, Олімпійський урок #BeActive, естафета олімпійського дня 2020 в Україні, які провела організація.

     Також у відеоролику висвітлюється інформація про: визначення кращого спортсмена 2019 року за версією інтернет-користувачів; визначення кращих спортсменів місяця у 2020 році; створення рубрики на сайті «Марафон: олімпійці Вінниччини», у якій розповідається про вінничан, котрі у різні часи представляли нашу державу на Олімпіадах; виплати стипендій спортсменам за кошти обласного бюджету; визначення кращих дитячих тренерів 2020 року; знятий фільм про Заслуженого майстра спорту України з велосипедного спорту, срібного призера Олімпійських ігор 2000 року, чемпіона світу Сергія Чернявського.

     Члени Асамблеї мали можливість переглянути відеозвіт та виконати обов’язкову умову – у відповідь на лист надіслати «Звіт затверджую» або «Звіт не затверджую».    У підсумку звіт було затверджено 41 представником, які дали схвальну оцінку роботі відділення.

SHARE