Асамблея відділення НОК України у Вінницькій області відбулась наприкінці року в форматі електронного опитування, оскільки загальна кількість членів Асамблеї складає 74 особи, та в зв’язку з карантинними обмеженнями.

     До початку проведення заходу звіт-презентація про роботу регіонального відділення НОКУ протягом 2021 року був направлений кожному із членів Асамблеї на ознайомлення.

     У ньому міститься інформація про Всеукраїнські проєкти, які провело відділення та відбуваються під егідою Національного олімпійського комітету України – OlympicLab, Олімпійський урок #BeActive, естафета Олімпійського дня 2021 в Україні.

     Також висвітлюється інформація про: визначення кращого спортсмена 2020 року за версією інтернет-користувачів; визначення кращих спортсменів місяця у 2021 році; виплати стипендій спортсменам за кошти обласного бюджету; визначення кращих дитячих тренерів 2021 року; знятий фільм про Заслуженого майстра спорту України з веслування, бронзову призерку Олімпійських ігор – Ганну Балабанову.

     Члени Асамблеї мали можливість переглянути «Звіт відділення НОК України у Вінницькій області» та виконати обов’язкову умову – у відповідь на лист надіслати «Звіт затверджую» або «Звіт не затверджую». У підсумку звіт було затверджено 43 представниками, які дали схвальну оцінку роботі відділення.

 

Лана Свєтлова

SHARE