nocvn5607

 

Фінал Кубка Вінницької області з футболу 2014/2015: гра відбудеться 14 червня, в неділю, на стадіоні СК «Нива» («Хімік). Початок – о 17.30. Вхід – вільний!

В півфіналі Кубка Вінницької області з футболу ФК«Поділля» (Кирнасівка, Тульчинський район) вдалося здолати ФК «Вінниця» за сумою двох матчів. Пару днів тому в місті над Бугом ФК «Поділля» поступився вінничанам з рахунком 2:3. Але сьогодні, 10 червня, кирнасівчани вдома перемогли з рахунком 1:0. І пройшли далі завдяки більшій кількості голів, забитих на виїзді.

– Незважаючи на цей наш успіх, вважаю ФК «Вінниця» дуже сильною командою. Навіть найкращою за складом серед усіх клубів, які виступають в чемпіонаті Вінницької області. Не було жодної впевненості що ми зможемо пройти клуб з обласного центру. «Але м’яч круглий, а поле – прямокутне», і нам пощастило більше, ніж ФК «Вінниця», – прокоментував головний тренер ФК «Поділля» (Кирнасівка) Олексій Павлюк.

Отже, в фіналі Кубка Вінницької області з футболу 2014/2015 років зіграють ФК «15 громада» (Руданське, Шаргородський район) і ФК«Поділля» (Кирнасівка, Тульчинський район).

Гра відбудеться 14 червня, в неділю, на стадіоні СК «Нива» («Хімік). Початок – о 17.30. Вхід – вільний!

– В фіналі ФК «Поділля» зустрічається з потужним суперником. «15 громада» має серйозну підтримку, в ній виступають достатньо багато кваліфікованих гравців. Тому проти команди з Руданського нам буде не легше, ніж у півфіналі. І взагалі фінал є фінал, це – найважливіший і найбільш інтригуючий матч розіграшу Кубка Вінниччини. Проти «15 громади» нам буде непросто ще й з іншої причини. За останній тиждень ФК «Поділля» зіграв три матчі, в той час команда з Руданського мала значно більше часу на відпочинок. Фінал Кубку області – це четверта наша гра за останні вісім днів, – наголосив Олексій Павлюк.

– Наша задача на нинішній фінал Кубку області – тільки перемога. В подальших планах – успішний виступ в наступному чемпіонаті Вінницької області. Цього сезону в обласному чемпіонаті ми посіли четверте місце і зовсім трохи не дотягнули до призової трійки. Але не змучуємося цим результатом, адже ФК «Поділля» на протязі всього сезону демонстрував гідну гру. До того ж ми ще продовжуємо фактично створювати нову команду. Нагадаю, з 2009 по 2012 роки ФК «Поділля» тимчасово припинив виступати в будь-яких змаганнях, і нашого клубу взагалі не існувало, – додав спортивний директор ФК «Поділля» (Кирнасівка) Віктор Брус.

nocvn5608