19-21 березня в місті Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків, а саме: хлопців 2007 р.н. та дівчат 2008 р.н. Загальна кількість учасників склала 327: дівчаток – 137, хлопчиків – 190.

     Вінничанка Анна Ткаченко стала бронзовою призеркою на дистанції 100 м на спині з результатом – 1.09,32. Тренує спортсменку Жук Віталій Валентинович та Коваль Сергій Григорович.

     Серед 65 спортивних організацій команда ВМПДЮ – Вінницького міського палацу дітей та юнацтва – посіла 19 місце, а загальне командне місце – 4 серед 8 областей третьої групи.

   – Цогоріч відбулась позитивна динаміка порівняно з минулим роком, коли жоден спортсмен не увійшов в залікові 12 місць, – надав коментар тренер з плавання Сергій Коваль, – звісно ж приємно, що на цих змаганнях область представляли вже 9 спортсменів та команда взяла участь в усіх естафетах: 4*50 м комбінована, 4*50 м змішана та 4*50 м вільним стилем. Найкращий результат команда досягла в змішаній естафеті та посіла 10 місце. Останнім часом дуже мала кількість спортсменів могла пройти відбір на змагання такого рівня, тому задоволений, що команда зростає, а також це мотивує інших плавців, які мріють ставати чемпіонами та призерами всеукраїнських змагань. До речі, вже є приклади, коли плавання стає переважним бонусом для вступу в престижні вищі навчальні заклади Європи та Америки, тому запрошую після карантину поповнювати наші ряди талановитою молоддю.

SHARE