Виконкомом Відділення НОК України у Вінницькій області було визначено кращою спортсменкою жовтня Анну Панову. У місті Рованіємі (Фінляндія) на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді (до 23 років) в категорії 64 кг вона стала срібною призеркою в ривку та четвертою в поштовху і в сумі посіла 4 місце.

   «Дуже турбували травми, але вийшло зібратись та показати максимальний результат у ривку. Наразі вже розпочалась підготовка до дорослого Чемпіонату Європи», – прокоментувала свій виступ Анна.

     Вона є майстром спорту міжнародного класу, чемпіонкою та рекордсменкою України, чемпіонкою Європи серед юніорів у 2016 році, бронзовою призеркою Чемпіонату світу серед юніорів та срібною призеркою Чемпіонату Європи у 2017 році, срібною призеркою Чемпіонату Європи серед молоді у ривку 2021 року. Тренерами спортсменки є Дмитро Бабич та Анатолій Орлов.

     Анна Панова отримає від відділення НОК України у Вінницькій області грошову премію та право боротися за звання кращого спортсмена 2021 року у Вінницькій області.

                                                                                             Лана Свєтлова

SHARE