nocvn56432

Відділення Національного олімпійського комітету Вінниччини визнало кращим спортсменом області у вересні майстра спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби Андрія Ковенко. Сьогодні, 16 жовтня, він отримав традиційний сертифікат на тисячу гривень з рук голови відділення, срібного олімпійського призера Павла Хникіна. У вересні Андрій Ковенко вдало виступив на двох міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби. В Польщі на дистанції 10 км він посів 2-е місце. А в Китаї в груповому заліку (по сумі трьох дистанцій – 10, 12, 15 км) також став срібним призером.

Андрій Ковенко – неодноразовий чемпіон України і призер міжнародних змагань. У Вінниці на тренуваннях його періодично можна побачити в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

Андрія Ковенко тренує тренер вищої категорії Олена Бех. Спортсмену вже 41 рік, він вже брав участь на Олімпіаді. Водночас Андрій вже два роки працює тренером.

– В Андрія є шанси здобути ліцензію на Олімпіаду-2016 в Бразилії, – говорить Олена Бех. – Ліцензійні змагання мають відбутися навесні наступного року. А наразі Андрій приймає участь у змаганнях в Івано-Франківську.