Відділенням НОК України у Вінницькій області була оновлена Алея Олімпійської слави «Олімпійці Вінниччини». На ній з’явилися фотографії ще п’ятьох спортсменів нашої області.

   Так, на Алеї з’явилася світлина Олени Яновської, яка є Майстром спорту Міжнародного класу з легкої атлетики та учасницею ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Олена Колесніченко також є Майстром спорту Міжнародного класу з легкої атлетики. На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро вона стала півфіналісткою у забізі на 400 метрів. На юнацьких Олімпійських іграх Олена стала бронзовою призеркою. Її фотографія висить поруч із фотографією Олени Яновської.

   На Алею Олімпійської слави потрапила світлина Миколи Буценка, який є Заслуженим Майстром спорту із боксу, а також учасником Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Поруч із ним розташована фотографія Майстра спорту Міжнародного класу Світлани Ахадової, яка посіла четверте на ХХІ Олімпіаді із веслування на байдарках.

   Денис Солоненко є Майстром спорту Міжнародного класу із боксу та учасником Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Його фото також потрапило на Алею Олімпійської слави.

   Бажаємо нашим спортсменам високих досягнень та олімпійських здобутків.

Андрій МАКРУШИН

SHARE