В цьому році в рамках Європейського тижня спорту по всій країні проходять Олімпійські уроки і на завершення тижня відділенням Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області було проведено ще чотири такі уроки в ліцеях та гімназіях Лука-Мелешківської територіальної громади.

     В Прибузькому та Яришівському ліцеях діти зустріли двократного призера олімпійських ігор в Барселоні, заслуженого майстра спорту України з плавання Павла Хникіна гучними оплесками, уважно слухали розповідь про становлення та спортивні досягнення, важливі олімпійські цінності, а також взяли участь у вікторині на олімпійську тематику. Найактивніші учасники отримали футболки та пляшечки з наліпкою #Be Active.

     «Якщо загуглити Ваше ім’я, чи знайду я там вас та ваші досягнення?» – поцікавивсяв один із учнів Яришівського ліцею, на що Павло відповів: «так, звичайно, але там багато помилок і ви не дізнаєтесь там про те, що я вам можу розказати вживу.»

     Тож діти пів години задавали цікаві запитання, а потім із задоволенням робили селфі з Олімпійцем.

     Старшокласники Пилявської гімназії, завдяки ентузіазму вчителя з фізичного виховання, дуже добре підготувались до свого Олімпійського уроку. Розпочали вони його розминкою, потім провели декілька кіл в русі, розігріваючи всі м’язи. Після ретельного розігріву, учні взяли участь в різноманітних естафетах. По завершенню уроку, оскільки було небагато часу для спілкування, директорка школи повторно запросила Павла Хникіна до сільської школи на найближчий спортивний захід, з можливістю організувати Олімпійський куточок та дати змогу дітям більше дізнатись про Олімпійців нашої країни.

     Також в Іванівському ліцеї діти були щиро раді гостю, задавали дуже багато запитань, а натомість отримали заряд позитиву та мотивації від видатного спортсмена.

     Всім школярам цих навчальних закладів були подаровані олімпійські щоденники, зошити, сувеніри, а також набори з бадмінтону та шахів від НОК України.

     Загалом за два дні було проведено сім Олімпійських уроків #Be Active в ліцеях та гімназіях Лука-Мелешківської територіальної громади. «Так активно це зміг зробити лише спортсмен, який має енергію, сили та витривалість, тож є з кого брати приклад», – прокоментував дводенні відвідини Павла Хникіна голова районного відділення ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі.

 

                                                                                               Лана Свєтлова

SHARE