У Калинівці відкрили «Активний парк». Локацією став майданчик біля міської школи №3. Нагадаємо, проєкт «Активні парки – локації здорової України» спрямований на організацію оздоровчої рухової активності. Його мета – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

     На території «Активного парку» є й QR-код, аби кожен охочий міг перейти на спеціальний сайт та переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності. Це дозволить кожному самостійно займатися спортом за допомогою онлайн-завдань – у будь-який день та час доби.

     На урочистому відкритті «Активного парку» були присутні почесні гості – начальник спортуправління Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА і олімпійський призер із велоспорту Сергій Чернявський, заступник голови ВТО ВФСТ «Колос» і директор СДЮСШОР з легкої атлетики Валерій Швець, директор обласного центру «Спорт для всіх» Андрій Чернявський, депутат обласної ради Тетяна Каменщук, представники місцевої влади.

     Валерій Швець і Андрій Чернявський вручили координатору спортивного парку Геннадію Марчуку набір інвентарю для занять. Там були м’ячі, комплект для гри у бадмінтон, дитячий бумеранг тощо.

     Вчитель-методист і тренер ДЮСШ «Авангард» Геннадій Марчук розповів, що вже проводить заняття в «Активному парку» із великими групами (близько 70 осіб). Причому це не лише школярі. За словами координатора, є графік тренувань для представників різних категорій: дошколяриків, калинівчан з особливими потребами, сімей тощо. Він розміщається на сторінці у мережі Інтернет. До речі прокат інвентарю – безкоштовний!

    – Спортивних локацій у Калинівці поки що не вистачає. Планується створення такого об’єкту у Центральному парку. Там збираються встановити турніки тощо, – додав Геннадій Марчук.

     Юнаки і дівчата були дуже задоволені відкриттям «Активного парку».

 

                                                                                                Михайло Шафір

SHARE