Муніципальний спорткомплекс «Аква-Він» по вулиці Академіка Янгеля вже на 99,5% готовий до відкриття!

     Басейн повністю наповнений теплою водою та очікує на відвідувачів. Вже зовсім скоро розпочнеться набір в гуртки з плавання та інші спортивні секції.

     Як повідомлялось раніше – це буде не тільки оновлений спорткомплекс з інклюзивною інфраструктурою, а і комплекс з можливістю проведення регіональних та всеукраїнських змагань. Крім басейну, в спорткомплексі є гімнастичні, атлетичний та ігровий зали. Для вихованців міських спортивних шкіл тренування відбуватимуться на безоплатній основі, що вкрай важливо для розвитку спорту та здоров’я нації.

     Привідкриємо завісу – на відкриття басейну запросили двократного срібного призера Олімпійських ігор в Барселоні з плавання, голову відділення НОК України у Вінницькій області Павла Хникіна, який буде демонструвати майстер-клас спортсменам-плавцям, тренерам, відвідувачам та поважним гостям.

    «Це честь для мене – взяти участь у відкриті нового басейну саме у рідній Вінниці, тому вже розпочав тренування, щоб мати достойний вигляд. Раніше я вже відкривав басейн у місті Жмеринці в якості глядача. Тоді моя родина (дружина Світлана та діти) продемонстрували сімейну комбіновану естафету, а зараз це вже для мене наступив відповідальний момент», – надав коментар Павло Хникін.

                                                                                                    Лана Свєтлова

SHARE